Mięso

0
(0)
Sennik mięso
Mięso sennik

Mięso

Mięso. Pojawienie się mięsa we śnie, zwłaszcza kiedy jest to mięso surowe które jemy, może bardzo szokować. Osobie nie zajmującej się na co dzień symboliką snów, ciężko jest przypisać mu konkretne znaczenie w życiu.

sennik mięso


Znaczenie tego symbolu pojawiającego się we śnie, jest niezwykle rozbudowane i wiele zależy od okoliczności w jakich ono się pojawia.

Najbardziej szokującym symbolem jest spożywanie surowego ludzkiego mięsa.
W takim wydaniu, ma ono znaczenie mistyczne i jest powiązane znaczeniowo z rytualnym kanibalizmem. Jeżeli więc sen pokazywał sceny z jedzeniem człowieka, to warto zastanowić się, czy było to mięso z konkretnej osoby, lub czy osoba ta miała jakieś konkretne cechy. Taka scena we śnie może wskazywać, że potrzeba nam jakiejś cechy, czegoś co ma osoba zjadana, a czego my nie mamy w sobie.

Kroić je

we śnie, to nić innego jak analizowanie wewnętrznie jakiegoś problemu, sytuacji, czy wydarzenia (zależy to od reszty snu).

Surowe, może mieć podteksty seksualne, a ich konkretne znaczenie jest silnie związane z okolicznościami w jakich to robimy.

Jeżeli zaś znajdujemy w kuchni z robakami, to symbol ten wskazuje na problemy natury seksualnej.

Najmniej szokuje nas kurczak. To dosyć popularny pokarm, więc i nie robi tak mocnego wrażenia. To łagodna forma zwrócenia uwagi na sferę życia intymnego (jeżeli kurczaka jemy), lub zwrócenie uwagi na relacje rodzinne. Reszta także zależy od kontekstu w jakim kurczak się pojawił.

Nieco bardziej seksualne znaczenie niż kurczak, ale dużo słabsze niż surowe, ma wędlina. Symbol ten, może mieć wydźwięk intymny, ale także może zwracać uwagę, na osłabienie, niski poziom siły życiowej.

Wołowe, czy inny sprecyzowany gatunek czerwonego, poza zwróceniem uwagi na nasze życie intymne, może także być wskazówką do zadbania o swoje zdrowie, zwłaszcza o krew. Zawsze warto zrobić sobie podstawowe badania w tym zakresie. To nie zaszkodzi, a może być pomocne. Taka symbolika bowiem, może wskazywać na anemię, czy osłabienie organizmu.

Sny o jedzeniu

Sennik mięso

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a Comment

Scroll to Top