Rozstanie

5
(2)
Sennik rozstanie
Rozstanie sennik

Rozstanie we śnie, wcale nie musi być zapowiedzią realnego rozstania także i w życiu. Taka symbolika pojawiająca się we śnie, może za to pokazywać, że oddalacie się od siebie i najwyższa pora zadbać o związek. Czasem także może wskazywać na brak czasu dla siebie, lub przeciwnie – potrzebny jest wam oddech od siebie.

Często odzwierciedla obawy i lęki związane z utratą kogoś ważnego lub zmianami w życiu.  

Rozstanie z ukochanym. 

Symbol ten sugeruje podświadome obawy co do stałości uczuć ukochanego. Może także być wyrazem lęku o to, czy zasługujemy na miłość i szczęśliwy związek. Jest to także częsty symbol kiedy bardzo nisko siebie oceniamy, wskazuje on, że najwyższy czas zrobić porządek ze swoimi kompleksami.

Z kochaną osobą, może także być symbolem oddalenia się od siebie. Być może zbyt mało czasu poświęcacie sobie i trzeba wygospodarować dla siebie jakąś przestrzeń, lub znaleźć wspólne zajęcia, zainteresowania coś, co będziecie mogli robić tylko we dwoje.

Z byłym chłopakiem,
 to symbol pożegnania wewnętrznego uczucia, które już się wypaliło. Rodzaj podświadomego zakończenia relacji, która w życiu także została zakończona i nie ma dla niej szans na odnowę, reaktywację.

Sen o rozstaniu z przyjacielem lub bliską osobą może oznaczać poczucie utraty lub odcięcia od ważnych dla ciebie ludzi. Może to sugerować, że czujesz się odrzucony lub niezrozumiany przez innych.  

Z żoną, lub z mężem 
może mówić o tym, że w nawale spraw codziennych nie widujecie się zbyt często, nie macie dla siebie czasu.

Z bliskimi, zwłaszcza dla osób młodych, jest symbolem potrzeby osłabienia więzi, pójścia na swoje, rozpoczęcia samodzielnego życia.

W niektórych wypadkach sny o rozstaniu są wyrazem obawy o kondycję naszego związku, czy rodziny. Może być także wyrazem lęku przed samotnością i obawą przed samodzielnością.

Rozstanie rodziców we śnie

Ma u swoich podstaw lęki związane ze stabilnością rodziny.  Może to oznaczać, że czujesz się zagubiony lub niepewny w nowej sytuacji i potrzebujesz czasu, aby się do niej przystosować.

Sen o rozstaniu z dziewczyną może odzwierciedlać Twoje obawy lub lęki związane z Waszym związkiem. Może to sugerować, że czujesz niepewność co do przyszłości Waszego związku lub że czujesz zaniedbywanie przez swoją partnerkę.

Sen taki może również odzwierciedlać konflikty lub problemy, które masz w związku z dziewczyną. Może to oznaczać poczucie zranienia lub zaniepokojenie zachowaniem swojej dziewczyny lub trudności w porozumiewaniu się z nią.

Warto pamiętać, że sen o rozstaniu z dziewczyną nie zawsze oznacza, że związek jest skazany na porażkę lub że faktycznie dojdzie do rozstania. Często sen taki może być po prostu odzwierciedleniem Twoich emocji i obaw, które powinny zostać zbadane i rozwiązane.

Jeżeli we śnie cieszysz się z rozstania, to czas zastanowić się nad tym, czy zmierzasz we właściwym kierunku. Takie sny mogą wskazywać na to, że nie realizujesz się w pełni, obrałaś/łeś złą drogę.

Jeżeli we śnie bardzo mocno przeżywasz rozstanie, które miało miejsce także i w życiu, to znak, że podświadomie zależało ci na tej osobie bardziej niż by się mogło wydawać.

Być odrzuconym przez ukochanego

Sen o odrzuceniu przez ukochanego może oznaczać Twoje lęki związane z niepewnością co do swojej atrakcyjności lub z brakiem zaufania do swojego partnera. Może to sugerować, że czujesz zagrożenie lub niepokój o przyszłość waszej relacji.

Odrzucenie przez ukochaną osobę i rozpacz z tym związana, może odzwierciedlać Twoje uczucia samotności i izolacji. Może to oznaczać, że potrzebujesz więcej uwagi i miłości w swoim życiu, a także zbytnią zależność od jednej osoby.

Sen o odrzuceniu przez ukochanego może również odzwierciedlać Twoje lęki i niepewności związane z odrzuceniem przez innych ludzi. Może to sugerować, że masz trudności z nawiązywaniem kontaktów i budowaniem bliskich relacji z innymi.


sennik rozstanie

Były chłopak

Zdrada

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a Comment

Scroll to Top