Ciastka

5
(1)
Ciaska sennik
Ciastka sennik

Ciastka. Jedzenie ich we śnie to oznaka zadowolenia z życia.

Ciasta i ciastka jako radość życia we śnie

Torty, cukiernie i ogólnie słodycze, to radość życia. One mówią o tym, że warto robić coś dla siebie, tylko dlatego, że nas coś cieszy. To ładne symbole zachęcające do zabawy sobą i wyrobienie sobie takiej wewnętrznej cukierni, czyli sfery radości, gdzie robimy to co kochamy bez zastanawiania się nad tym jaki to ma sens, czy jakie daje korzyści.

Im bardziej „słodki” jest produkt, tym mamy większą przestrzeń do radości. Tak więc, osoby śniące, że jedzą tort, ciasto tortowe, ciastko z kremem, mają większe zapotrzebowanie na radość i zabawę oraz korzystanie z życia, niż te, które śnią o zdrowych, bezglutenowych herbatnikach.

Im więcej na takim przysmaku owoców, tym bardziej czujemy, że zasłużyliśmy sobie na tę radość i zabawę.

Kruche ciasto

Ciasto kruche, rozsypujące się to symbol kruchości i ulotności zabawy. To, co daje nam dziki szał imprez nie jest wartością w życiu. Prawdziwe wartości w życiu nie zawsze są słodkie, zaś to, co słodkie nie zawsze w życiu przetrwa, jest kruche i łatwo się rozsypie.

Ciasteczka zdrowe dla Ciebie jako symbol we śnie

Jeżeli we śnie jemy niesmakujące nam, ale jest ono zdrowe, lub suche ciasteczka, to sen pokazuje, że zbytnio się pilnujemy, jesteśmy zbyt ascetyczni i przez to tracimy wiele zabawy i radości.  

Poczucie winy po zjedzeniu ciasta

Jedzenie ciastek z jednoczesnym poczuciem winy, we śnie oznacza, że mamy wyrzuty sumienia z powodu korzystania z życia.

Przejadanie się, obżarstwo słodyczami może sugerować, że zatraciliśmy się tylko w tej przyjemnej stronie życia i zaniedbujemy swoje obowiązki.

Ciasto jako symbol osiągnięć i nagrody

Ciasto może symbolizować nagrodę lub wyjątkowe osiągnięcie. Może to oznaczać, że osiągnąłeś coś, na co pracowałeś i czujesz się spełniony.

Ciasto zagniatać

Zagniatanie ciasta to czynność która może symbolizować ukojenie lub poczucie bezpieczeństwa. W zależności od kontekstu snu ciasto może oznaczać, że potrzebujesz ukojenia lub wsparcia, aby poczuć się bezpiecznie, lub że takie wsparcie dajesz innym.

Ciasto jako symbol przesytu

Ciasto może również symbolizować przesyt lub nadmiar. Jeśli w śnie czujesz mdłości od zjedzenia zbyt dużej ilości ciasta, może to oznaczać, że czujesz się przeciążony lub nie radzisz sobie z nadmiarem emocji, nadmiarem zabaw, czy nadmiarem ludzi w życiu.

Pytania jakie warto zadać sobie przy interpretacji:

Gdzie jesz słodycze? W domu u siebie, w łóżku, czy może w cukierni, ciastkarni?

Jakiego rodzaju one są? Czy to suche, ale zdrowe herbatniki, czy może pyszny kremowy tort?

Co czujesz jedząc? Poczucie winy za złamanie diety, czy radość ze słodkości i przyjemności?

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a Comment

Scroll to Top