Horoskop

0
(0)
Horoskop sennik

Sennik horoskop

Horoskop

Horoskop we śnie pojawia się rzadko. Śniąc o tym, że przeglądamy swój horoskop, tak naprawdę śnimy o tym, że czujemy się niepewnie w życiu, lub bardzo potrzeba nam jakieś miłej odmiany, niespodzianki.

Komu najbardziej potrzebna jest wiedza o tym, co go czeka? Albo ludziom zakochanym, gdzie jeszcze nie są pewni uczuć tej drugiej osoby, albo komuś w skrajnie złej sytuacji, gdzie każda zmiana będzie zmiana już tylko na lepsze.
Jeżeli wiec przeglądasz we śnie co czeka Twój znak zodiaku, to bardzo możliwe, że wewnętrznie potrzebujesz zmian.
Także osoby nie mogące doczekać się jakiegoś wydarzenia mogą we śnie przeglądać swój horoskop.

Pytania:

Jakie masz uczucia oglądają horoskop? Czy widzisz horoskop dla konkretnego znaku? Jaki to znak; inteligentne ryby, namiętny skorpion, czy może pracowity koziorożec, lub niestała waga? Ten ostatni znak widziany we śnie, może także wskazywać dosłownie na naszą wagę, naszą masę ciała – w tym wypadku oznacza, że czas zająć się swoją kondycją
Znaki zodiaku jakie we śnie widzimy w horoskopie mogą być wskazówką, czego w życiu nam najbardziej potrzeba w tym momencie. W takim wypadku dobrze jest sprawdzić jakie cechy dany znak sobą reprezentuje i zastanowić się, czy mamy te cechy w sobie, czy może ich właśnie potrzebujemy.
Może też być tak, że jakaś osoba z tego znaku bardzo się nami interesuje, lub ma kluczowe znaczenie w jakieś sprawie.

Miłosny – oglądając taki symbol we śnie, możemy mieć pewność, że nasza podświadomość jest skupiona właśnie na tej sferze życia. Jeżeli wiec jeszcze nie masz drugiej połówki, to symbol ten ukazuje potrzebę związku i miłości, zaś jeżeli już kogoś masz, to czas ożywić związek i nadać mu nowej energii.

Sam wygląd horoskopu we śnie, także jest istotny, tak jak to, jakie emocje w nas wzbudza i co w nim znajdujemy.
Czy zapowiada dla nas wydarzenia pomyślne, czy raczej straty?

Warto także przypomnieć sobie, czy był on roczny, miesięczny, czy może dzienny. Czas jaki obejmował w niektórych wypadkach niesie ze sobą wskazówkę do czasu realnego w jakim rozgrywają się wydarzenia.

Horoskop sennik

Mandala we śnie

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a Comment