Wrona

0
(0)

WronaSymbol z jednej strony mądrości, z drugiej zaś melancholii.
W wielu kulturach wrona jest uważana za potężny znak.


Dla niektórych rdzennych Amerykanów, wrona posiadała mistyczne moce i była stwórcą świata widzialnego. Podobne znaczenie przypisywali wronie Celtowie, plemiona germańskie i syberyjskie. Oko wrony było uważane za wejście do nadprzyrodzonych królestw i wewnętrznych tajemnic życia. Wrona była również doręczycielem wieści z duchowego królestwa.

Tubylcy uważają wronę za potrafiącą zmieniać postać ze zdolnością rozciągnięcia się do innych królestw świadomości. Zmieniający postać może być w dwóch miejscach naraz oraz może przybrać inne fizyczne postaci. Wrona mieszka poza królestwem czasu i przestrzeni. Wrona może się zanurzyć w przeszłość, teraźniejszość i przyszłość oraz podróżować w ciemność i światło. Dawni alchemicy mieli podobną symbolikę kojarzącą wronę z 'inicjalnym’ stanem, który wciela zarówno materię jak i ducha.

Jeśli pojawia ci się ten znak, bądź ostrożny, ponieważ wrona jest przepowiednią zmian w twoim życiu. Jest znakiem mówiącym, aby stanąć poza zwykłym sposobem, którym postrzegasz rzeczywistość i popatrzeć w wewnętrzne królestwa. Aby to zrobić twoja całość musi być nieskazitelna. Jeśli jest jakaś dziedzina w twoim życiu, w której jesteś nieetyczny, zmień to. Dotrzymuj słowa, wypowiadaj swoją prawdę. Bądź gotowy do zmiany postaci i odpuść starą rzeczywistość, aby wziąć w posiadanie nowy sposób widzenia siebie i świata wokół ciebie. Słuchaj wiadomości wokół siebie z tajemniczych wewnętrznych królestw.

W niektórych tradycjach objawiono się wron, ponieważ były kojarzone ze śmiercią, a to dlatego, że są czarne i wyobrażały pustkę i nieznane wewnętrzne królestwa.
Czy boisz się własnej śmierci i wewnętrznej ciemności? Jeśli pojawi ci się wrona, znajdź czas na zbadanie wewnętrznej ciemności i wsłuchaj się w starożytna mądrość wewnątrz siebie samego.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a Comment

Scroll to Top