Krowa

5
(1)
Krowa sennik

Krowa sennik.Sny o trzodzie, w tym o krowie, mają bardzo wiele znaczeń i w zależności od kontekstu snu oraz emocji w nim zawartych mogą symbolizować wiele znaczeń.
Najczęściej są związane z finansami, bogactwie i zasobnością naszego domu.


Krowa może symbolizować obfitość i bogactwo.

W wielu kulturach krowa jest kojarzona z płodnością i obfitością, ponieważ dostarcza mleka i mięsa. W związku z tym sen o krowie może oznaczać, że osiągniesz sukces finansowy lub otrzymasz jakieś wyróżnienie.

Krowa jako symbol finansów

Krowa we śnie może mówić właśnie o finansach.
Dojna, dająca mleko bardzo często symbolizuje stabilizacje finansową, pracę oraz dochody.
Samo mleko może oznaczać jednorazowy zastrzyk gotówki, na przykład jednorazowy zarobek lub niewielką wygraną.

Dojenie krowy

Dojenie krowy często pokazuje naszą pracę, stosunek do niej. Jeżeli więc mleko leci z wymion łatwo i obficie, może to zwiastować dobry okres dla naszej pracy i finansów.
Jeżeli zaś nic nie leci z wymion, symbol może przedstawiać niewdzięczną pracę gdzie nie mamy dobrych zarobków, lub nawet brak tej pracy mimo naszych starań.

Krowa która straciła mleko nagle,

może być ostrzeżeniem przed utratą pieniędzy, stratami finansowymi, lub nieprzewidzianymi wydatkami.

Jałówka we śnie

Krowa jałowa, czyli taka która jeszcze mleka nie daje, może być symbolem jałowości naszych starań o byt i jego poprawę. W takim przypadku warto zmienić podejście do pracy i finansów.

Rycząca krowa

Rycząca głośno krowa we śnie jest symbolem przypomnienia, że czas skupić się na domu, pracy i bycie. Może być przypomnieniem o tym, że coś zaniedbujemy.

Krowa na pastwisku

Pasąca się na bujnej trawie, oznaczać może, że na efekty naszych działań przyjdzie nam poczekać, ale będą one dobre i satysfakcjonujące.
Zaś chuda i zabiedzona pokazuje, że droga którą podążamy nie daje nam satysfakcji i nie ma z niej „mleka”, czyli dochodów na poziomie.

Krowa która nam uciekła

Uciekająca nam, może symbolizować naszą niezaradność w życiu, przejście obok nosa jakiejś możliwości zarobku, utratę czegoś, lub kradzież.

Chuda krowa

Zaniedbana, głodna krowa to symbol tego, że zbyt mało wagi przykładamy do pieniędzy i niedostatecznie o nie dbamy. To wskazówka, że powinniśmy ostro wziąć się do pracy, zanim będzie za późno i ją stracimy.

Cielna krowa

Krowa cielna to dobry znak we śnie. Symbolizuje dodatkowe pomysły na zarobek, nowe możliwości finansowe i ogólnie powodzenie.

Mała krówka

Młodziutka krówka, lub ciele znamionuje wkraczający dopiero w proces realizacji projekt, który jeszcze nie przynosi dochodu, ale dobrze się zapowiada.

Stado krów

Stado bydła widziane we śnie może mieć wydźwięk dosłowny – czyli symbolizować ludzi o których czasem mówi się bydło (nie kulturalnych, głośnych, napastliwych, chuliganów).

Krowa jako symbol matczynej troski

Krowa może także symbolizować matczyne instynkty i opiekę. Krowy są znane ze swojej troski o swoje cielęta, a sen o krowie może oznaczać, że potrzebujesz więcej opieki i troski w swoim życiu, lub że Ty sam jesteś opiekunem innych ludzi.

Krowa jako symbol potrzeby relaksu

Krowa może również odzwierciedlać prostotę lub spokój. Krowy są zwierzętami spokojnymi, a sen o krowie może oznaczać, że potrzebujesz odpoczynku od codziennych problemów i stresów, lub że powinieneś zrezygnować z złożonych spraw i skupić się na prostych, naturalnych rzeczach.

Krowa w negatywnym aspekcie.

Krowa może także symbolizować beznadziejną sytuację lub utratę kontroli. Sen o krowie może oznaczać, że czujesz się bezradny wobec trudnej sytuacji lub że masz trudności w kontrolowaniu swojego życia.

Krowa z cielaczkiem

Krowa z małym cielęciem u boku, to symbol obowiązków które nie zawsze przynoszą korzyści. Żeby się doczekać pieniędzy z inwestycji, trzeba cierpliwości i zaciśnięcia pasa tu i teraz. 

 

Koń sennik

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a Comment