Wisielec

0
(0)
Wisielec sennik
Sennik wisielec

Wisielec

Wisielec we śnie powinien być interpretowany w kontekście reszty symboli.

 

W zależności od tego, kto się powiesił, kogo widzisz wiszącym, z tą osobą najprawdopodobniej, masz do wyjaśnienia coś, jakieś sprawy.
Symbol ten może także wskazywać na zastój, nudę, monotonię w życiu.
W niektórych wypadkach wskazywać także możne na stany melancholii, obniżony nastrój, brak wewnętrznej radości, lub nawet depresję.

Pytania:
Gdzie widzisz wiszącą osobę? Czy jest to twój dom, las, a może park?
Kto wisi? Czy to ktoś z bliskich, znajomy, a może to ty sam/sama wisisz?
Na czym wisi ta osoba? Czy jest to drzewo, belka, czy może klamka?
Jakie czujesz emocje? Rozpacz, żal, smutek, czy może ulgę i radość?

Pojawiając się we śnie najczęściej oznacza zawieszenie jakiś spraw, zawieszenie znajomości. Coś się zawiesza, nie postępuje do przodu, ale też nie zostało zakończone.
W wypadku kiedy widząc siebie samego powieszonego, czy wieszając się, zamiast przygnębienia, lub obojętności, czujesz wyraźną ulgę, a nawet radość, może to oznaczać, że wzięłaś/łeś na siebie zbyt wiele spraw i po prostu masz ich serdecznie dosyć. To znak że trzeba części z nich się pozbyć, żeby złapać oddech.

Wiszące bliskie osoby mogą wskazywać, na to, z kim masz niewyjaśnione sprawy, dla kogo czegoś nie zrobiłaś/łeś, z kim tracisz kontakt.

Powiesić się we śnie.
Jeżeli to ty wieszasz się we śnie, może to być wskazówka, że czegoś nie robisz, coś odkładasz na później, coś należałoby dokończyć.

Obca powieszona osoba, nie mówi o konkretnym kierunku działań, ale ogólnie wskazuje na to, że czas coś ruszyć, lub przeciwnie – odłożyć na później realizację czegoś.

Zdrowotnie wisielec może wskazywać na kłopoty z szyją, zwłaszcza z kręgosłupem na tym odcinku, a także problemy z gardłem, czy oddychaniem.

Dla osób interesujących się tarotem, warto także zastanowić się nad znaczeniem karty w tej talii.

Sennik wisielec

Sennik trup

Sennik pogrzeb

Sennik śmierć

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a Comment

Scroll to Top