Trup

0
(0)
Trup sennik

Sennik trup

Trup

 

Trup widziany we śnie to bardzo niepokojąca sprawa i tak właśnie ma na nas oddziaływać. Mówi o rzeczach ważnych dla naszego życia.

Pojawiające się we śnie trupy, mówią o tym, że coś w nas zgasło, że żyjemy jak zombi. Nic w nas już nie ma życia, straciliśmy pasję i zeszliśmy z drogi.

 

Jeść go – mocny, szokujący symbol tego, że żywimy naszą duszę czymś martwym, umarłym, rozkładającym się. Przykładowo może to oznaczać, życie w sytuacji moralnie wątpliwej, gdzie czujemy się źle.
Mięso z niego odpadające – totalny rozkład w życiu, najwyższy czas zmienić nasze życie i to radykalnie, Przy tym symbolu nie pomogą półśrodki. Czasem zwiastuje bolesną zmianę w życiu, transformację okupioną cierpieniem lecz jednocześnie nieodzowną.
Próby wskrzeszenia – to symbolika utrzymywania się na siłę w sytuacji która już nie da nam niczego dobrego. Brak rozwoju, stagnacja których nic nie ożywi. Taki symbol często pojawia się u osób tkwiących w związku, gdzie po miłości już nawet ślad nie został, a jednocześnie, nie potrafiących zrobić kroku na przód i zerwania takiej więzi.
Trupi jad – to coś, co nas zatruwa, sączy jad w nasze życie, wyniszcza i zabija powoli. Pod tym symbolem często pojawia się informacja, że to ostatni moment żeby się z czegoś wyrwać, uwolnić, bo inaczej będzie naprawdę źle.
Trup na drodze – to nic innego jak symbol czegoś co nam przeszkadza w drodze na przód, a pochodzi z przeszłości.

Pokrewne symbole

Kościotrup  – symbolika czegoś, co dawno wyszło z naszego życia, a teraz nagle powraca. Może oznaczać także coś skrywanego, jakąś nieprzyjemną tajemnicę.
Ożywający nieboszczyk – coś nieprzyjemnego wraca do naszego życia.

Ten mocny symbol, ma za zadanie zszokować nas, zmusić do przemyśleń, przestraszyć. Wszystko to po to, żebyśmy ruszyli na przód, coś zmienili w życiu. Wyszli z sytuacji która nas wyniszcza moralnie i duchowo.
Często pojawia się u osób tkwiących długo w nieudanym związku gdzie nie potrafią się sprzeciwić partnerowi, zerwać z nim i ruszyć na przód po nowe życie.

Sennik trup

Sennik zmarłe osoby
Sennik pogrzeb
Sennik śmierć

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a Comment