Śmierć

0
(0)
śmierć

Śmierć sennik.

 

Śmierć

Śmierć we śnie to symbol zmian w życiu. Wewnętrzna metamorfoza, nadejście nowego całkiem innego, nowy rozdział w życiu. Odzwierciedlać może obawy przed rozstaniem, lub zmiany w relacjach między ludzkich.

 

 

 

To bardzo złożony symbol trudny w jednoznacznej interpretacji. Często pojawia się kiedy zakańczamy jakiś etap, zamykamy sprawę.

Z kolei odkopane groby, powracający zmarli, mogą mówić o powrocie czegoś co uważaliśmy już za zakończone, zamknięte.
Przede wszystkim jest to jednak transformacja. Odchodzi stare ja, a nadchodzi nowe. Coś umiera w nas, żeby zrobić miejsce na coś nowego.
Śmierć często pojawia się w snach dzieci. To jest znamienne dla tego symbolu, ponieważ to dzieci zmieniają się najbardziej. Co dziennie nabywają nowych umiejętności, codziennie coś się w nich zmienia, dojrzewa.

 

Własna – widziana we śnie pokazuje, że coś umiera, coś odchodzi z naszego życia i pora żeby to zaakceptować, bo przestało być potrzebne, a nawet zaczęło przeszkadzać.
Czasami takie zmiany są dla nas wielkim wyzwaniem, doświadczeniem bolesnym i tak jak w życiu kiedy ktoś z bliskich osób umiera, tak samo potrzebna jest nas żałoba żeby pożegnać, opłakać stare „ja”.

Umieranie bliskiej osoby, matki, ojca, czy nawet dziecka we śnie, wcale nie oznacza, że ktoś z naszych bliskich odejdzie dosłownie. Taki symbol może oznaczać zmiany w relacjach jakie łączą nas z rodziną. Mogą także oznaczać, że oni się od nas oddalili, a nasze relacje uległy zmianą.

 

 

Sennik śmierć

Pogrzeb

Zabić kogoś, zabójstwo

Sennik zmarłe osoby

Sennik trup

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a Comment