Samolot

5
(1)
Samolot sennik
Sennik samolot

Samolot. Jako jeden ze środków transportu, opowiada nam o naszej drodze życia.

Samolot może symbolizować podróż lub zmianę.

Sen o samolocie może oznaczać, że jesteś gotowy na nowe wyzwania lub zmiany w swoim życiu. Może to również sugerować, że wkrótce będziesz wyruszał w podróż lub przeprowadzał się w inne miejsce.

Samolot jako symbol wolności

Samolot może także symbolizować wolność i niezależność. Dzięki samolotowi możesz szybko przemieszczać się na dalekie dystanse, bez ograniczeń związanych z odległością czy czasem. Sen o samolocie może więc oznaczać, że pragniesz większej wolności i niezależności w swoim życiu.

Samolot we śnie to ambicje

Samolot może również odzwierciedlać Twoje cele i ambicje. Wielu ludzi marzy o lotach samolotami lub o przelotach nad pięknymi krajobrazami, co może sugerować, że mają wysokie cele i ambicje. Sen o samolocie może więc oznaczać, że dążysz do osiągnięcia wysokich celów i jesteś gotowy na wyzwania, jakie przyniesie przyszłość.

Samolot jako symbol niepewności

Jednak samolot może także symbolizować lęk lub niepewność. Sen o samolocie może oznaczać, że masz lęk przed przyszłością lub przed podróżą. Może to również oznaczać, że czujesz się niepewnie wobec jakiegoś projektu lub wyzwania, który przed Tobą stoi.

Lot samolotem

Lot  zwiastuje zmiany w życiu. Im dalsza podróż we śnie, tym większe zmiany.
Jeżeli  lot ma być daleki oznacza to, że realizujesz jakieś dalekosiężne plany i jesteś na dobrej drodze do wielkich zmian.

Oczekiwanie na samolot

Oczekiwanie na lot, pełne znudzenia i bierności mówi o tym, że czas ruszyć pupę z miejsca i zacząć działać, bo coś może cię ominąć.
Czekanie na maszynę która nie pojawia się, może oznaczać, że mamy nierealne wyobrażenia o jakiejś sprawie, pokładamy w czymś zbyt duże nadzieje.

Jeżeli spóźniasz się na samolot

Spóźnienie na swój lot, może oznaczać, że coś uciekło ci sprzed nosa, że za późno na zmiany, czy też, że one cię ominą. Po ptokach, po sprawie.

Strach przed lataniem

Niechęć do lotu i przymus odbycia podróży samolotem, lub strach przed lataniem, mówi o tym, że nie jesteś gotowa/wy na zmiany i nie masz na nie ochoty.

Samolot w niebezpieczeństwie

Lecieć trzęsącym się i rozpadającym się samolotem, jest oznaką, że podejmujemy jakieś ryzykowne kroki i nie wiadomo jaki one przyniosą efekt.

Zaś awaria samolotu w powietrzu to symbol niepowodzenia jakichś spraw, ich zły obrót.

Pytania istotne dla interpretacji:

Lecisz, czy czekasz na niego? 

Kupujesz bilet na niego, czy biernie czekasz aż przyleci po ciebie?

Czy lecisz daleko, czy raczej ma być to krótki lot?

Czy wiesz gdzie się udajesz?

Sennik samolot

Pasażer sennik

Pociąg sennik

Przesiadka sennik

Jazda sennik

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a Comment

Scroll to Top