Seks, Kochać się

0
(0)
sennik kochać się

Sennik seks, kochać się

Seks, kochać się

Seks we śnie to zbliżenie do jakiegoś człowieka, zadowalające stosunki lub bardzo dobry kontakt. Satysfakcjonujące relacje międzyludzkie.

Sennik Kochać Się

Zanim dojdziesz do jakichś konkluzji, chcę cię zachęcić, abyś opisał osobowość sennego kochanka jak również jakość tego sennego spotkania. Zobacz, czy nie ma jakichś analogii w życiu na jawie. Senny kochanek mógłby faktycznie oznaczać część ciebie, część twojej osobowości. Kiedy kochasz się z całkowicie wspaniałą, cudowną osobą tej samej albo innej płci, senny kochanek mógłby oznaczać wyidealizowany obraz samego siebie albo sytuację, w której czujesz się uhonorowany i pochlebia ci, że taki kochanek zainteresował się tobą. Takie sny przychodzą w czasie, kiedy przesuwasz się na nowy poziom pewności względem samego siebie i kompetencji zarówno w związkach czy karierze, albo w ogólnym obrazie samego siebie i poczucia własnej wartości. W przypadkach, kiedy osoba heteroseksualna śni o byciu z kimś tej samej płci, kluczem do interpretacji, tak jak w innych snach, jest opisanie osobowości sennego kochanka. Zwykle śniący odkryje, że ten senny kochanek jest osobą, którą śniący podziwia i chciałby naśladować, który jest często troszkę bardziej utalentowany niż śniący.
W tym punkcie te sny mogą naturalnie oznaczać oczywiste, że śniący ma silne ciągi heteroseksualne, homoseksualne czy lesbijskie. Jednakże odkryłam, że zdarza się to raczej rzadko. Lesbijki i geje, którzy śnią o heteroseksualnych snach, są zwykle tak samo skrępowani jak heteroseksualiści, którzy śnią sny homoseksualne.

Najczęściej ci senni kochankowie oznaczają aspekty bieżącej albo oczekiwanej osobowości śniącego i jego rozwoju.

Kochać się z kolegą z pracy albo przyjacielem

sennik kolega z pracy

Wariacje
Śnienie o kochaniu się z kimś z pracy może być szokującym przeżyciem, które pozostawi w tobie uczucie zakłopotania, kiedy spotkasz tę osobę następnego dnia w pracy. Te sny pojawiają się w dwóch kategoriach. Albo kochasz się z kimś atrakcyjnym i taki sen odczuwasz jako spełnienie pragnienia, albo kochasz się z kimś do kogo nie odczuwasz ani trochę przyciągania i dziwisz się, dlaczego, na Boga, śniłeś taką rzecz.
Jak zawsze, interpretacja takiego snu zależy od szczegółów akcji i uczuć, jakie miały w niej miejsce. Kochanie się może być bardzo erotyczne i wszystko może przebiegać świetnie. Albo może być świetnie do momentu, gdy ktoś wam nagle nie przerwie; ludzie wejdą do pokoju albo twój partner nagle wstanie i wyjdzie, a nawet, co może być bardziej szokujące, nagle zamieni się w kogoś innego. Wtedy są to sny, w których kochanie się jest raczej meczące czy kłopotliwe, albo czujesz się w jakiś sposób zobowiązany.

Co mówią inni

Jungiści często patrzą na sny o stosunku seksualnym jako wyrażeniu potrzeby albo pragnieniu bycia razem z, zbliżenia się do, albo objęcia cech reprezentowanych przez sennego kochanka. Te cechy mogą być wewnętrznymi cechami śniącego albo cechami, które ma jeszcze do wykształcenia. Albo mogą być destrukcyjną osobowością, w zależności, oczywiście, od natury śniącego kochanka.

Ann Faraday, pionierka w niedogmatycznej interpretacji snów pisze: „Jeśli twój sen pokazuje cię seksualnie zaangażowanego z kimś, kto nie jest częścią twojego obecnego życia, seks jest użyty jako metafora”. W Centrum Snów często widzimy seks jako metaforę dla uczuć intymności, akceptacji, odrzucenia / odmowy, dominacji, itd. Ale prawie równie często wydaje się prawdą, że ta osoba, z którą jesteś we śnie, oznacza również część ciebie albo karykaturę kogoś, z kim aktualnie jesteś. Sen o seksie z Gilbertem, którego nie spotkałeś od piątej klasy, może poprowadzić cię do opisania Giberta jako szczególnie chciwego, samolubnego, niewrażliwego dzieciaka, a ten opis może pomóc ci zobaczyć wyraźniej te cechy w twoim nowym chłopaku, który ma więcej z Gilberta, a czego nie zauważałaś. Seks w takim śnie może być metaforą dla jakości intymności w twoim związku, albo mógłby być komentarzem jakości twojego seksualnego połączenia z mężczyzną, który jest podobny do Gilberta w jego seksualnym stylu.

Faraday również pisze: „Jeśli sen pokazuje cię zaangażowanego seksualnie z kimś z teraźniejszości, w stosunku do kogo nie czujesz świadomie przyciągania, wtedy jest to prawie pewny ostrzegawczy sen”. Zauważam, że naprawdę rzadko występują takie ostrzegawcze sny; z mojego doświadczenia śniący częściej odkrywa, że senny kochanek zwykle jest sennym zobrazowaniem pewnych cech obecnego kochanka z jawy albo, używając seksu jako metafory, innych nieseksualnych związków śniącego zarówno w domu jak w pracy. Nieczęsto śniący używają takich sennych kochanków do przedstawienia części siebie. Znowu jest ważne opisanie swojego sennego kochanka i zapytanie siebie – i nikogo więcej – czy ta osoba przypomina ci o kimś z twojego życia albo jakąś część ciebie.

Nasi klienci zjawiają się w Centrum Snów z wieloma wariantami snu o seksie z kolegą z pracy, a interpretacje są bardzo odmienne. Jeśli senny kochanek jest kolegą z pracy, do której śniąca czuje przyciąganie i jeśli kochanie się przebiega we śnie dobrze, wtedy możemy zinterpretować takie sny jako wyrażenie pragnień, które nie mogą być wyrażone w miejscu pracy. Ten sen można odebrać zatem lekko i przyjemnie. Kiedy osoba śni o seksualnym spotkaniu z atrakcyjnym kolega z pracy, ale senne kochanie jest skomplikowane albo przerwane, ci senni koledzy mogą oznaczać kogoś z osobistego życia śniącego. Przeszkody we śnie często są żywymi metaforami dla trudności, które śniący ma w bieżącym, intymnym związku. Interpretacja sennego kochania się z nieatrakcyjnym kolega z pracy, z którym śniący nigdy nie brał pod uwagę relacji seksualnych, zależy całkowicie od dobrego opisu i stylu sennego kochanka, jakości kochania się i przeszkód, które się pojawią. Przypatrzmy się dwóm z wielu różnych możliwych kierunków, jakie sen może obrać.

sennik kochać się

Przykłady snów [ Sennik Kochać się ]

W łóżku z Jackiem
Mimi była całkiem zaskoczona tym snem: „Jestem w łóżku z Jackiem Olsenem i kochamy się. On jest bardzo seksowny. Jestem bardzo zadowolona i zaskoczona.”
Mimi opisała Jacka jako normalny typ faceta, kolegi z pracy – miłego i przyjacielskiego, ale nie szczególnie atrakcyjnego dla niej. Można było na nim polegać. Ale nigdy nie chciałaby się kochać z nim. Jeden z członków naszej grupy zapytał Mimi: -Czy jest ktoś w twoim życiu podobny do Jacka, przyjacielski, na którym można polegać, ale nieszczególnie atrakcyjny, normalny typ faceta, kolegi z pracy. Mimi odpowiedziała, że nie, dodając:
„-Lubię egzotycznych, niezwykłych mężczyzn i nie znam nikogo takiego. Poproszona o opisanie jakości kochania się, odpowiedziała, że to było bogate, gorące i seksowne. Ona po prostu nie mogła uwierzyć w to, czuła się bezpieczna i bardzo dobrze z Jackiem. W tym momencie zaczęła się śmiać i powiedziała: „- Wiesz, chciałabym poczuć się tak z kimś. Nigdy nie czułam się tak dobrze z moimi chłopakami albo mężczyznami, z którymi się kochałam: chociaż trudno mi sobie wyobrazić Jacka… może ktoś podobny do Jacka.”

Co mówisz?
1. Opisz sennego kochanka (używając przynajmniej 3 czy 4 przymiotników), jakbyś opisywał komuś, kto nigdy o nim nie słyszał, ani go nie widział.
2. Jak wygląda twój kochanek we śnie?
3. Czy jest ktoś w twoim życiu, albo jakaś część ciebie, podobna do tego kochanka, którego opisałeś jako (powtórz opis)?
4. Opisz działania albo jakość kochania się we śnie.
5. Jak się czujesz we śnie?
6. Czy te uczucia są ci znane? Kiedy czułeś się podobnie?
7. Czy jest jakaś sytuacja w twoim życiu, która jest podobna do tej w twoim śnie, która opisujesz jako (powtórz opis)?
8. W jaki sposób kochanie się z tym konkretnym kolegą z pracy opisuje sytuacje w twoim życiu?

Jaki – utajniony, przynoszący radość, satysfakcję, grzeszny, nieudany?
Kim jest Twój partner, czy dochodzi do zbliżenia? Przejmujesz inicjatywę czy jesteś bierny? Jesteś chętny do stosunku? Czy akceptujesz partnera?

Sen o zdradzie

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a Comment