Robaki

0
(0)

Robaki we śnie

Robaki

Robaki we śnie pojawiają się kiedy coś w naszym życiu psuje się, coś nas dręczy wewnętrznie, nie możemy odnaleźć spokoju wewnętrznego.
Robaki przysłowia: „Gryzie nas robak”, „robaczywa dusza”.

Jeżeli w obrazie sennym widzimy robaki które nas gryzą to znak, że warto zastanowić się nad tym, czy nie mamy jakiegoś strapienia, które ignorujemy, spychamy na bok, nie chcemy o nim myśleć.
Najprawdopodobniej coś w naszej duszy, w naszej podświadomości cierpi i najwyższa pora zrobić z tym porządek.

Widzieć we śnie je na kimś znajomym, może oznaczać, że albo ta osoba jest przyczyną naszej zgryzoty, dostarcza nam zmartwień, albo też sama ma jakieś zmartwienie, troskę i może potrzebować pomocy z naszej strony.
Czasem, w niektórych wypadkach, taki sen jest ostrzeżeniem, że osobie tej nie powinniśmy nadmiernie ufać, ponieważ jej wnętrze nie jest krystalicznie czyste i możemy mieć przez nią kłopoty.

Jeżeli pojawiają się na obcej, nie znanej nam osobie, mogą zwiastować nadciągające problemy o których jeszcze świadomie nie wiemy, ale nasza podświadomość już widzi i stara się nas ostrzec prze nimi, przygotować na nie.

Robaki pojawiające się w scenach związanych z naszą przeszłością, dzieciństwem, mogą sugerować, że nie uporaliśmy się z czymś z przeszłości, jakimiś trudnymi emocjami i one cicho zatruwają naszą duszę.
Może być to także symbol pokazujący, że czas najwyższy uporządkować relacje z rodziną i dawnymi znajomymi.

Pojawiające się w jedzeniu świadczą ze coś szwankować może w naszym życiu intymnym. Być może coś nas napawa odrazą, coś nas w nim przeraża.

Widziane w domu we śnie, często wskazują na problemy rodzinne, lub duchowe.

Robaki atakujące naszą pościel, lub łóżko pokazują nam, że nie wypoczywamy tak jak należy. Czy twoich myśli nawet we śnie nie zajmuje praca, czy nie dręczy cię nadmiar odpowiedzialności?

Wijące się robaki w scenie sennej gdzie musisz ich dotknąć, mogą być oznaką że robisz coś czego się brzydzisz. Czy nie postępujesz w braw sobie zajmując się czymś co napawa cie obrzydzeniem?

Widziane w uchu, czy mieć je w uchu, mogą wskazywać że osoby z naszego otoczenia mówią rzeczy które uważamy za niedobre.

Dom we śnie

Sennik robaki

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a Comment