Ksiądz

0
(0)
Ksiądz we śnie

Ksiądz sennik

Ksiądz

Pojawiający się we śnie ksiądz, mówi o naszej potrzebie bycia akceptowanym przez otoczenie.


Jeżeli  we śnie jest z nas niezadowolony i daje temu wyraz, może to oznaczać że w życiu codziennym postępujemy wbrew sobie, tylko po to żeby zadowolić innych.
Czasem taki symbol pojawia się kiedy mamy konflikt wewnętrzny dotyczący naszej wiary.

Jeżeli we śnie wyrzucamy duchownego za drzwi, jest to symbol potrzeby intymności oraz poczucia że inni zbytnio wtrącają się w nasze sprawy.

Przychodzący z ostatnim namaszczeniem,

może symbolizować że czas zakończyć jakieś sprawy w życiu, że coś nareszcie odejdzie i przestanie nas męczyć.

Dla osób religijnych taki symbol może być zwróceniem uwagi na postępowanie moralne.
Czasem także pojawia się on kiedy potrzebna jest rada osoby darzonej przez nas zaufaniem, uważanej za mądra i cenionej za rozsądek.

W snach kobiet, flirt z księdzem może być oznaką albo niemoralnego postępowania, albo też miłości do osoby niedostępnej.
Gorący romans z duchownym we śnie może oznaczać potrzebę szaleństwa w życiu, potrzebę łamania barier i nieprzejmowania się innymi.

Jeżeli śni nam się wygłaszający kazanie którym jesteśmy znudzeni, możliwe, że ktoś z otoczenia ciągle nas poucza i mamy tego już dosyć.

Pocieszający nas, lub ksiądz udzielający rozgrzeszenia, świadczy o potrzebie wybaczenia sobie jakiegoś niemiłego czynu, lub że potrzebujemy pocieszenia duchowego.

Jeżeli we śnie to my jesteśmy księdzem,

to znak że dla kogoś jesteśmy autorytetem, lub bardzo potrzebujemy uznania i docenienia naszej wiedzy, znajomości życia.

Odprawiający mszę, pokazuje nam że potrzebujemy w swoim życiu więcej duchowości, mistyki i wiary.

Zachowujący się niemoralnie  w naszym obrazie sennym, może mówić że nasza wiara jest zachwiana, lub że ktoś z naszego otoczenia, kogo uważaliśmy za autorytet moralności, stracił w naszych oczach jakimś niemoralnym czynem.

Duchowny okazujący się być oszustem, jest przestrogą, że ktoś kogo darzymy zaufaniem, może okazać się znacznie mniej wiarygodny, niż dotychczas sądziliśmy.

Robiący egzorcyzmy – może być wyrazem potrzeby uwolnienia się od czegoś, pozbycia się czegoś co nas opętało (np opętanie uczuciem, opętanie wizją czegoś, nadmiernymi ambicjami).

Sennik ksiądz

Zakonnica sennik

Kościół sennik

Piekło sennik

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a Comment