Ciąża

0
(0)

ciąża, sennik, śniło mi się że jestem w ciąży

Ciąża

 

Ciąża, może oznaczać zaawansowany rozwój nowych możliwości, lub samo ich nadejście. Pojawienie się nowej idei, nowego przedsięwzięcia.

Kto jest w ciąży? W jakim stadium zaawansowania ona jest?

Ciąża koleżanki, lub siostry, może symbolizować, że wszyscy wokół robią jakieś postępy, realizują się, a my mamy uczucie że stoimy w miejscu.

Ciężarna przechodząca we śnie obok nas, bywa często symbolem utraty jakiejś okazji.

Ciąża bliźniacza, czy ciążą mnoga, może być symbolem wyboru między dwiema opcjami, lub oznaczać że masz więcej niż jeden pomysłów na siebie. Tu warto przypomnieć sobie, czy jedno z dzieci nie rozwijało się lepiej i jakie były ogólnie okoliczności. Jeżeli tylko jedno dziecko ostatecznie przetrwało do porodu, to może być podpowiedź, że tylko jedna z planowanych spraw ma szansę na realizację.

Być w ciąży z bliźniętami to także duże obciążenie dla organizmu, w tym układzie sen może podpowiadać, że realizacja naszych planów oraz idei bardzo nas wyczerpie.

Widzieć zaś we śnie mężczyznę w ciąży, to symbol absurdalności jakiejś sytuacji która nam się przytrafiła.

Sen o tym, że ciąża jest z innym mężczyzną niż nasz partner, bywa symbolem braku komunikacji, niedogadywania się w związku, a czasem nawet zwiastuje, że nasze drogi się rozchodzą i mamy inne priorytety w życiu inne plany, czy inne idee. Może także oznaczać szanse na realizację czegoś, ale w innym składzie niż planowaliśmy.
Jeżeli we śnie widzimy utratę ciąży, ronimy, lub poddajemy się aborcji, może to oznaczać utratę jakiejś szansy, rozwianie naszych marzeń. W tym ostatnim wypadku przyczyną pojawienia się takiego drastycznego symbolu mogą być silne emocjonalne i niekorzystne doznania. Takie przeżycia nawet podświadomość musi „wyrwać” z naszej duszy, żeby zrobić miejsce na nowe plany, nowe życie.
Symbol ciąży z wadą genetyczną, ze skazą, z kolei może być informacją, że nasze marzenia, nasze plany są mało realne, lub mają w sobie jakieś negatywne aspekty.

W śród wielu interpretacji istnieje także ta, że ciąża to zwiastun spełnienia się marzeń i planów, które długo w nas dojrzewały. Myślę, że taką interpretację tez można wziąć pod uwagę – tym bardziej, że jest ona pozytywna.

Ciąża może także oznaczać nadzieję na rozwiązanie problemu.

Jeśli to Ty jesteś rodzącą, świadczyć to może o podjęciu nowej życiowej drogi …jednak wszystko zależy od warunków w jakich to się dzieje.

Sennik ciąża

Dziecko sen

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a Comment

Scroll to Top