Krowa

Krowa sennik

Sennik krowa

Krowa

Krowa sennik.Sny o trzodzie, w tym o krowie, mają bardzo wiele znaczeń i w zależności od kontekstu snu oraz emocji w nim zawartych mogą symbolizować wiele znaczeń.
Najczęściej są związane z finansami, bogactwie i zasobnością naszego domu.

Krowa we śnie może mówić właśnie o finansach.
Dojna, dająca mleko bardzo często symbolizuje stabilizacje finansową, pracę oraz dochody.
Samo mleko może oznaczać jednorazowy zastrzyk gotówki, na przykład jednorazowy zarobek lub niewielką wygraną.

Dojenie 

często pokazuje naszą pracę, stosunek do niej. Jeżeli więc mleko leci z wymion łatwo i obficie, może to zwiastować dobry okres dla naszej pracy i finansów.
Jeżeli zaś nic nie leci z wymion, symbol może przedstawiać niewdzięczną pracę gdzie nie mamy dobrych zarobków, lub nawet brak tej pracy mimo naszych starań.

Krowa jałowa, czyli taka która jeszcze mleka nie daje, może być symbolem jałowości naszych starań o byt i jego poprawę. W takim przypadku warto zmienić podejście do pracy i finansów.

Rycząca głośno krowa we śnie jest symbolem przypomnienia że czas skupić się na domu, pracy i bycie. Może być przypomnieniem o tym że coś zaniedbujemy.

Pasąca się na bujnej trawie, oznaczać może że na efekty naszych działań przyjdzie nam poczekać, ale będą one dobre i satysfakcjonujące.
Zaś chuda i zabiedzona pokazuje, że droga którą podążamy nie daje nam satysfakcji i nie ma z niej „mleka”, czyli dochodów na poziomie.

Uciekająca nam, może symbolizować naszą niezaradność w życiu, przejście obok nosa jakiejś możliwości zarobku, utratę czegoś, lub kradzież.

Zaniedbana, głodna – to symbol tego, że zbyt mało wagi przykładamy do pieniędzy i niedostatecznie dbamy o nie.

Krowa która straciła mleko, może być ostrzeżeniem przed utratą pieniędzy, stratami finansowymi, lub nieprzewidzianymi wydatkami.

Cielna – symbolizuje dodatkowe pomysły na zarobek, nowe możliwości finansowe.

Młodziutka krówka, lub ciele znamionuje wkraczający dopiero w proces realizacji projekt, który jeszcze nie przynosi dochodu, ale dobrze się zapowiada.

Stado bydła widziane we śnie może mieć wydźwięk dosłowny – czyli symbolizować ludzi o których czasem mówi się bydło (nie kulturalnych, głośnych, napastliwych, chuliganów).

Sennik krowa

Koń sennik

Leave a Comment