Królik

0
(0)

królikKróliki są bardzo płodne, więc czasami symbolizują dobrobyt. Na Wielkanoc królik jest używany w połączeniu z jajkami jako symbol płodności i obfitości z powodu jego zdolności do wyprodukowania tak wielu młodych.

Króliki są często kojarzone z lękiem. Czy jest jakaś sytuacja, która wzbudziła w tobie lęk? To, czego się boisz, jest często tym, co stwarzasz w swoim życiu, więc zmierz się ze swymi lękami, zamiast przed nimi uciekać

Ten znak również przenosi do wewnętrznej delikatności i miękkości. Czy projektujesz swoją energię na zewnątrz i w wyniku tego czujesz się zmęczony? Może jest czas ukryć się w swoim gniazdku i poczuć się delikatnym, łagodnym i receptywnym.

Królik jest również symbolem szybkiego, niezorganizowanego poruszania się, innymi słowy, przeskakiwania z jednej rzeczy na inną. Czy biegasz dokoła bez kierunku? Zatrzymaj się. Weź oddech. Zrelaksuj się. I zajmij się jedną rzeczą na raz. Miej dostęp do swych własnych celów i ustal swoje priorytety. Wybierz tę rzecz, która jest dla ciebie najważniejsza i skoncentruj się na robieniu tylko tego.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a Comment

Scroll to Top