Read more Read more

Drzewo

0
(0)

drzewoMoże oznaczać symbol siebie samego jako człowieka. Drzewo dorodne może kojarzyć się z duchowym odrodzeniem, wzrostem i rozwojem. W chorobie ukazane takie drzewo – powrót do sił, wyjście z choroby.

Drzewa to jeden z najpopularniejszych znaków, stad Drzewo Życia i Drzewo Wiadomości. Drzewa mogą być osobistym symbolem twojego osobistego życiowego rozwoju. Korzenie drzewa, które sięgają głęboko mogą być podobne do twojego ziemskiego życia, podczas gdy gałęzie sięgające do nieba symbolizują twoja wyższą świadomość, pozwalając się poczuć zakorzenionym i ugruntowanym w ziemskim planie, a jednocześnie wznoszącym się do wysokości ducha.

Każde drzewo ma swoje właściwości. Czy jest proste czy krzywe? Stare sękowate drzewo może oznaczać mądrość i sile. Wiotka wierzba może oznaczać umiejętność nagięcia się do okoliczności. Znaczenie drzewa może się różnic w zależności od tego, czy drzewo dopiero zaczyna wypuszczać listki, jest w pełnym ulistnieniu albo czy nie ma liści.
Osika może oznaczać strach, ponieważ trzęsie się ze strachu. Dęby, które dla Celtów były świętymi drzewami, oznaczają sile. Sosna może oznaczać duchowa jasność i oczyszczenie. Drzewo palmowe może oznaczać ciepło i wolność. Drzewo owocowe może oznaczać zbieranie owoców życia.

 Ogólnie drzewo może odnosić się do spraw rodzinnych, jak np. drzewo genealogiczne. Wybadaj inne okoliczności snu, aby zrozumieć, jak ten sen odnosi się do twojej rodziny.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a Comment