Deszcz

0
(0)
deszcz sennik
Deszcz

Deszcz jest symbolem płodności, narodzin, oczyszczania, wzrostu. Przynosi ulgę, lecz nieprzerwany nieustający może być siłą destrukcyjną.

Sennik Deszcz

Wypuszczanie, rozładowanie napięcia. Może też oznaczać przełom, nadejście nowego okresu, twórczą urodzajność. Jaki on jest – ulewny powodując brak widoczności, ciepły, kropi delikatnie, oczyszczający? Jakie są Twoje odczucia – przeszkadza Ci on, cieszysz się, że pada?

Najczęściej śni się kiedy potrzeba nam oczyszczenia psychiki. Nic tak nie wycisza jak właśnie deszcz.

Ulewa, oberwanie chmury, to potrzeba rozładowania emocji, czasem symbol opłakiwania czegoś.
Jeżeli deszcz pada z sufitu w twoim domu , przypomnij który pokój był najbardziej zalany. Prawdopodobnie ta sfera twojego życia, potrzebuje zmian.

Parasol chroniący przed deszczem, może być symbolem potrzeby ochrony przed emocjami, potrzebą bezpieczeństwa, a także czasem brakiem gotowości na wprowadzanie zmian w życie.

Deszcz przynoszący powódź, to symbol nagromadzenia się emocji, które nie znajdują ujścia i lada moment zamienią się w siłę destrukcyjną.

Moknąć na deszczu w symbolice snów oznacza że czujesz się zmęczony jakąś sytuacją, coś cię dołuje, potrzebujesz wsparcia i ochrony kogoś bliskiego.

Stać w deszczu, pokazuje że nie potrafimy się chronić przed otoczeniem, każdy atak przyjmujemy na siebie co nas obciąża i sprawia że czujemy się źle.

Biec w deszczu, to symbol uwolnienia się od czegoś co nas tłamsi, lub zachęta do wyrwania się z rutyny.

Deszcz i burza to silne emocje które nie chcą być już dłużej tłamszone wewnątrz. Czas coś zmienić, bo inaczej dojdzie do awantury z twoim udziałem.

Deszcz widziany za oknem, to zwiastun tego, że trzeba zebrać się w sobie i pogodzić z jakąś sytuacją.

Deszcz meteorytów zaś to symbol mistyczny, oznaczający dążenie do spełnienia swoich marzeń, a także potrzebę wprowadzenia do życia czegoś niezwykłego, czegoś innego, jakiejś magii.

Deszcz krwi nie jest miłym symbolem. On mówi o tym, że coś nas przerosło, czegoś mamy serdecznie dosyć a nie potrafimy się od tego uwolnić.

Lekki zwłaszcza ciepły deszczyk, czy mżawka, to symbole kobiecości, płodności i rozkwitu. Być może właśnie taki okres w twoim życiu one zapowiadają.

 

sennik WODA.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a Comment

Scroll to Top