Buty

0
(0)

sennik butyButy

Buty we śnie, mogą oznaczać życiowe podstawy. Brązowe – praktycyzm, przyziemność, materialistyczny stosunek do życia. Zwróć uwagę na ich wygląd jak i wygodę poruszania się w nich.

„Przejść milę w czyichś butach” – zrozumieć czyjąś sytuację, zrozumieć kogoś.
Przymierzanie cudzych butów – przyjmowanie czyjejś postawy, próba postawienia się na czyimś miejscu. Również testowanie/przyjmowanie nowego światopoglądu.

Sennik BUTY

 

Buty odnoszą się do stabilności i niezawodności , a także wyrażają stosunek do ziemi, czyli do rzeczywistości. Im wygodniejsze są buty , tym pozytywniejszy stosunek śniącego do otaczającego świata. Na znaczenie snu o butach wpływa ich rodzaj , wygląd i przeznaczenie. Pantofle domowe, klapki i kapcie wskazują na brak woli, wygodnictwo i obojętność w myśleniu i działaniu. Buty z cholewkami najczęściej mówią o postawach agresywnych, wymagających dyscypliny i posłuchu. Damskie buty i pantofle na wysokim obcasie podkreślają erotyczny aspekt znaczenia butów jako symbolu, lub też nadmierną potrzebę bycia podziwianą za swoją kobiecość.

„Buty umożliwiają mi chodzenie po ziemi chroniąc przed zranieniem i zabrudzeniem. Buty mają podeszwy. Czasami są ze sznurowadłami. ‘Nie zrozumiesz kogoś, dopóki nie pochodzisz w jego butach’. But może pasować, a może być za ciasny, może ranić, uwierać, może być za luźny… Mogę buty założyć albo zdjąć. Buty są tym, co mnie gruntuje”. A jak się będę czuł bez butów, boso na ulicy wśród ludzi albo na szlaku górskim idąc po kamieniach bosą stopą?

Uwieranie butów, sennik niewygodne buty

niewygodna sytuacja życiowa.

Kupowanie nowych butów, nowe buty

zmiana światopoglądu.

Sennik Buty Czarne

Buty ciemne, zwłaszcza pobrudzone, mocno używane, mogą mówić że twoja życiowa postawa wymaga odświeżenia, potrzebna ci odnowa zarówno duchowa jak i w życiu.

 

Sennik Białe Buty

Buty białe lub czyste, niczym nie pobrudzone, są symbolem początku czegoś, zalążków jakiejś postawy życiowej.

 

Widzieć buty

Przyglądać się butom we śnie, a zwłaszcza oceniać je, to symbol przymierzania się do jakiejś postawy, jakiegoś światopoglądu.

 

Szukanie butów

Może oznaczać poszukiwanie swojej drogi, szukanie pomysłu na siebie.

 

Zgubić Buty

To może być symbol zagubienia się w życiu, braku pomysłu na siebie i pogubienie w życiowych planach.

 

Chodzić Bez Butów

Taki symbol może wskazywać, że niedostatecznie chronisz się przed otoczeniem. Nie musisz wszystkim pokazywać siebie.

 

Sennik Szpilki

Czy nie robisz wszystkiego trochę zbyt na pokaz i dla ludzi?

 

Sennik Kozaki

Potrzebujesz szczególnej ochrony.

Droga we śnie

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a Comment