Były chłopak

Były chłopak
5
(3)

Ten symbol we śnie pojawia się bardzo często. Jest tak dlatego, że związek uczuciowy to coś szalenie ważnego w naszym życiu. Rozstanie zaś nigdy nie jest dla nas obojętne.

Znaczenie tego symbolu zależy od wielu czynników.

Niedokończony związek

Sen o byłym chłopaku może oznaczać, że masz niedokończone sprawy związane z poprzednim związkiem, które wymagają Twojej uwagi i rozwiązania.
Najczęściej sny o byłym chłopaku pojawiają się, jeżeli nie do końca uporaliśmy się z rozstaniem.
Jeżeli we śnie przytulamy się z byłym chłopakiem, czujemy przywiązanie, to świadczy o tym, że coś jeszcze w naszych uczuciach się tli, że nie zakończyliśmy emocjonalnie tego związku.

Tęsknota za miłością

Sen o byłym chłopaku może również oznaczać, że tęsknisz za miłością i bliskością z drugim człowiekiem. Może to sugerować, że potrzebujesz w swoim życiu uczuć, które towarzyszą związkom miłosnym.

Pragnienie powrotu przeszłości

Były chłopak z którym od dawna nie utrzymujemy kontaktów może symbolizować powrót do naszego życia jakichś spraw z przeszłości, nostalgię za przeszłością, tęsknotę za prostym, nieskomplikowanym życiem.Sen o byłym chłopaku może być spowodowany pragnieniem powrotu do przeszłości i odwiedzenia miejsc, sytuacji lub ludzi, którzy byli ważni w Twoim życiu w przeszłości.

Przejście do nowej fazy życia

Sen o byłym chłopaku może również oznaczać, że jesteś gotowy na przejście do nowej fazy życia i zakończenie poprzedniej relacji. Może to być znak, że czas, aby skupić się na sobie i rozpocząć nowy etap w swoim życiu.

Były chłopak i wściekłość we śnie

Nienawiść i złość do byłego chłopaka, mówi o tym, że najwyższa pora odciąć się od złych emocji i zrobić z nimi porządek, żeby mieć miejsce na nowe uczucia.
Tęsknota i żal za byłym chłopakiem pokazuje, że brakuje nam w życiu kogoś, kto nas rozumie.

Symbol zakończenia czegoś

Jeżeli zaś śni nam się były chłopak z nową dziewczyną, to jest to znak, że najwyższy czas pozwolić sobie na zagojenie ran po poprzednim związku, na rozpoczęcie nowych znajomości i nowych relacji.

Były chłopak z prezentem


Otrzymanie od byłego chłopaka we śnie maskotki, lub kwiatów mówi, że potrzebujemy w życiu romantyzmu, że nasz obecny związek popada w rutynę i schematy i czas wprowadzić do niego jakieś urozmaicenia, zrobić razem coś nowego. Odświeżyć uczucia.

Bardzo ciekawa interpretacja snu o byłym chłopaku:

Porzucona kobieta zachowuje się różnie. Bardzo różnie.

Jeżeli ma temperament i szybciej działa niż myśli, to obleje samochód exa farbą, sponiewiera manualnie, czy też werbalnie obrazi w miejscu publicznym, wrzuci kompromitujące zdjęcia byłego  na portal społecznościowy, czy co jej tam fantazja ułańska podpowie.

To rodzaj szybkiego rozładowania emocji, szukanie ujścia dla poczucia wielkiej, wewnętrznej krzywdy.

Zemsta na zimno podobno bardziej smakuje. Opanowana porzucona swoją zemstę zaplanuje, rozegra pięknie w czasie, nie będzie się spieszyć, co nie znaczy, że nie będzie pozbawiona wyobraźni. To rodzaj wyrównania rachunków, szukanie „sprawiedliwości”.

A co jeżeli kobieta porzucona jest jednocześnie uduchowiona?

Mam tu na myśli ten prawdziwy, szczery rodzaj duchowości, a nie lans na oświeconą. Taka kobieta wie, że zemsta może bywa i słodka, ale pozostawi po sobie jedynie niesmak i wstręt do samej siebie. Ona pragnie wybaczyć jak najszybciej, pogodzić się z sytuacją, powrócić do swojej harmonii wewnętrznej. Czasem tak bardzo tego pragnie, że zwyczajnie żal po odejściu ukochanego wypiera.

Zgłosiła się do mnie przemiła osoba z prośbą o interpretacje snów jakie ją nękają. W jej snach pojawia się były, w różnych sytuacjach, w różnych sceneriach i niepowiązanych ze sobą obrazach sennych. Jedyne co łączy wszystkie te sny, to fakt, że zaraz później śniącą spotyka coś niemiłego.

Ona naprawdę nie miała pojęcia jak to się dzieje, że żywy i dobrze się mający człowiek pojawia się w snach zapowiadając zawsze jakieś nieszczęście.

W trakcie rozmowy okazało się, że nie do końca pozbyła się wewnętrznego żalu po rozpadzie związku. Raczej znaczną część negatywnych emocji wyparła i starała się żyć dalej.

Podświadomość przejęła więc sprawy w swoje „ręce” i tak mściwie uczyniła z byłego zwiastuna wszelakich nieszczęść.
To chyba jedna z najbardziej niewinnych zemst z jakimi się spotkałam.

Śniąca sama o sobie mówi: „Nie żałuję rozstania, a z perspektywy czasu jestem mojemu byłemu za to wdzięczna…” Obecnie jest osobą szalenie szczęśliwą w nowym, pięknym związku.

Pytania ważne dla interpretacji snu:

Widząc byłego chłopaka – jakie emocje czujesz, żal i tęsknotę?

Wściekłość, czy może nadal przywiązanie i miłość?

Jak się rozstaliście? W zgodzie, czy rozstanie było burzliwe?

Powiązane:

Zdrada

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 3

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a Comment