Rozstanie

Rozstanie

Sennik rozstanie

Rozstanie sennik

Rozstanie we śnie, wcale nie musi być zapowiedzią realnego rozstania także i w życiu. Taka symbolika pojawiająca się we śnie, może za to pokazywać, że oddalacie się od siebie i najwyższa pora zadbać o związek. Czasem także może wskazywać na brak czasu dla siebie, lub przeciwnie – potrzebny jest wam oddech od siebie.


Rozstanie z ukochanym.
Symbol ten sugeruje podświadome obawy, co do stałości uczuć ukochanego. Może także być wyrazem lęku o to, czy zasługujemy na miłość i szczęśliwy związek. Jest to także częsty symbol kiedy bardzo nisko siebie oceniamy, wskazuje on, że najwyższy czas zrobić porządek ze swoimi kompleksami.

Z kochaną osobą, może także być symbolem oddalenia się od siebie. Być może zbyt mało czasu poświęcacie sobie i trzeba wygospodarować dla siebie jakąś przestrzeń, lub znaleźć wspólne zajęcia, zainteresowania, coś co będziecie mogli robić tylko we dwoje.

Z byłym chłopakiem,
to symbol pożegnania wewnętrznego uczucia, które już się wypaliło. Rodzaj podświadomego zakończenia relacji, która w życiu także została zakończona i nie ma dla niej szans na odnowę, reaktywację.

Z żoną, lub z mężem
może mówić o tym, że w nawale spraw codziennych nie widujecie się zbyt często, nie macie dla siebie czasu.

Z bliskimi, zwłaszcza dla osób młodych, jest symbolem potrzeby osłabienia więzi, pójścia na swoje, rozpoczęcia samodzielnego życia.

W niektórych wypadkach sny o rozstaniu są wyrazem obawy o kondycję naszego związku, czy rodziny. Może być także wyrazem lęku przed samotnością i obawą przed samodzielnością.

Rozstanie rodziców we śnie, ma u swoich podstaw lęki związane ze stabilnością rodziny.

Jeżeli we śnie cieszysz się z rozstania, to czas zastanowić się nad tym, czy zmierzasz we właściwym kierunku. Takie sny mogą wskazywać na to że nie realizujesz się w pełni, obrałaś/łeś złą drogę.

Jeżeli we śnie bardzo mocno przeżywasz rozstanie, które miało miejsce także i w życiu, to znak że podświadomie zależało ci na tej osobie bardziej niż by się mogło wydawać.

sennik rozstanie

 

Były chłopak

Zdrada

Leave a Comment