Obrączki, obrączka

Obrączki, obrączka sennik

Sennik obrączki, obrączka

Obrączki, obrączka

 

Obrączki, czy obrączka  jako symbol senny, często pojawiają się przy ślubowaniach, kierowaniu się powołaniem, czy podejmowaniu długoterminowego zadania.

Wymiana obrączek we śnie z drugą osobą, najczęściej mówi o tym, że mamy do tej osoby zaufanie i polegamy na niej.
Ślubna obrączka na palcu, o ile nie planujemy w najbliższym czasie zamążpójścia, może oznaczać potrzebę stabilizacji i ustatkowania się.

Złote obrączki – symbol równowagi, wymiany, partnerstwa i współpracy.
Znaleźć obrączkę – znaleźć zagubioną obrączkę której żałowałaś/łeś sugeruje powrót spraw na dobry tor, odnalezienie siebie, zaś znalezienie cudzej obrączki wskazuje na wykonywanie cudzych zobowiązań, branie na siebie cudzych spraw.

Zgubić obrączkę – może być wskazówką, że ciężko będzie Ci wytrwać w jakiejś sytuacji, nie będziesz mieć sił by dotrzymać obietnicy, lub Twoje plany się zmienią, rozmyją.
Brudna, pociemniała – może wskazywać na to że coś w naszym życiu czas odświeżyć, zmienić, ożywić. Czy nie wydaje Ci się że tkwisz w marazmie, robisz coś tylko na pokaz, a wewnętrznie marzysz żeby się uwolnić?
Obrączka na palcu – może oznaczać zobowiązania, coś za coś, dotrzymywanie obietnic, a czasem usankcjonowanie czegoś.
Za duża  – może wskazywać że do czegoś zbyt luźno podchodzisz, coś bierzesz na wyrost, dajesz zbyt dużo luzu w jakiejś sytuacji, lub rozluźnienie więzi.
Obrączka na lewej ręce – może wskazywać na niechciane obietnice, wymuszenie na Tobie obietnicy, czy zwalenie Ci na głowę niechcianych zobowiązań. Czasem może oznaczać wymiganie się od jakiejś odpowiedzialności, rezygnacje z czegoś.
Srebrna  na palcu oznacza dużą siłę i wytrzymałość życiową, dystans i pokorę w działaniu.

Czarna – to jednoznaczny symbol tkwienia w sytuacji pozornie bez wyjścia, gdzie bardzo się męczymy.

Zdjąć obrączkę we śnie, zwłaszcza kiedy towarzyszy temu ulga – może oznaczać uwolnienie się od uciążliwego obowiązku, złapanie nowego oddechu, lub zapowiada nowy rozdział w życiu.

W niektórych wypadkach obrączki pojawiające się we śnie, mogą wskazywać na wielką potrzebę miłości i oddania w związku.

Sennik ślub

Sennik pierścionek zaręczynowy

Sennik obrączki, obrączka

Leave a Comment