Pierścionek zaręczynowy

0
(0)

Sennik Pierścionek Zaręczynowy

Pierścionek zaręczynowy

Pierścionek zaręczynowy często mówi o obietnicach, dotrzymywaniu ich, lub potrzebie konsekwencji w działaniu. Symbol pierścionka, lub pierścienia może pojawiać się przy wszelakich postanowieniach, także noworocznych.
Pierścionek który uciska nas w palec – znaczy to, że dana obietnica, postanowienie jest dla nas niewygodna.
Z kolei pierścionek pasujący na nas jak ulał, który do tego cieszy nas we śnie, mówi o tym, że podjęliśmy dobrą decyzję i dopełniamy swoich obietnic.
Przypomnij sobie jakie miał oczko – duże i ładne, czy niewielkie i brzydkie?

Sennik Pierścionek Zaręczynowy

 

Pozbywanie się we śnie pierścionka zaręczynowego z którego nie byliśmy zadowoleni, może symbolizować porzucenie jakiś niemiłych obietnic, zerwanie z czymś.

Sennik Pierścionek z Oczkiem

W niektórych wypadkach, zwłaszcza kiedy jego oczko było brzydkie, pozbycie się go oznaczać może zerwanie z jakimś nałogiem, uwolnienie z przykrej sytuacji na którą byliśmy skazani.
Niemożność pozbycia się niechcianego pierścionka zaręczynowego we śnie, czasem symbolizuje przeciwności w planach spowodowane jakimiś zobowiązaniami, czy też zobowiązania które bardzo nas ograniczają.
Strata, zgubienie pierścionka zaręczynowego i rozpacz z tego powodu, bywa symbolem niedotrzymania obietnic nie z własnej winy, a raczej przez los.

Były chłopak

 

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a Comment

Scroll to Top