Las

0
(0)

lasLas

Las we śnie pokazuje nam nieświadomość, zagmatwanie, niejasność sytuacji, brak właściwego rozeznania, pozostawanie w tyle, trwanie w niewiedzy. Co robisz w tym lesie? Jak się czujesz? Jaki on jest – rzadki, gęsty, ponury, tętniący życiem?

Może być symbolem obfitości, wzrostu i siły, ponieważ właśnie w nim wegetacja roślinności dobrze i hojnie się rozwija bez pielęgnacji.

Może być miejscem osłony, schronienia i bezpieczeństwa. Czy czujesz, że potrzebujesz azylu w swoim życiu? Poświęć czas na wycofanie się w głąb samego siebie, aby przeszacować, kim jesteś i gdzie się znajdujesz w życiu.

Czy czujesz się przygnieciony, tak jakbyś nie mógł zobaczyć lasu z powodu drzew? Wycofaj się do z sytuacji, albo znajdź inna perspektywę. Czasami właśnie pomaga, kiedy staniemy z boku sprawy, wtedy możemy zobaczyć ją wyraźniej.

Iglasty, liściasty – jego drzewostan wskazuje na to, jak pierwotne są rejony podświadomości które eksplorujesz. Im więcej iglastych drzew, tym głębiej się zapuszczasz w siebie, w podświadomość.
Jesienny – symbol przemijania i odradzania się
Ciemny – wskazuje na lęki, obawy i niepokoje.

Sennik las

Sennik droga
Sennik grzyby
Sennik zielony kolor

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a Comment