Były chłopak

Były chłopak

Sennik były chłopak

 

Były chłopak. Taka symbolika we śnie pojawia się bardzo często. Dzieje się tak dlatego, że związek uczuciowy to coś szalenie ważnego w naszym życiu. Rozstanie zaś nigdy nie jest obojętne dla naszej podświadomości.

Znaczenie tego symbolu zależy od wielu czynników.
Pytania:
Jakie emocje czujesz, żal i tęsknotę? Wściekłość, czy może nadal przywiązanie i miłość?

Najczęściej takie sny pojawiają się, jeżeli nie do końca uporaliśmy się z rozstaniem.
Jeżeli we śnie przytulamy się z byłym chłopakiem, czujemy przywiązanie, to świadczy o tym, że coś jeszcze w naszych uczuciach się tli, że nie zakończyliśmy emocjonalnie tego związku.

Nienawiść i złość do byłego chłopaka, mówi o tym, że najwyższa pora odciąć się od złych emocji i zrobić z nimi porządek, żeby mieć miejsce na nowe uczucia.
Tęsknota i żal za byłym chłopakiem pokazuje, że brakuje nam w życiu kogoś kto nas rozumie.

Jeżeli zaś śni nam się były chłopak z nową dziewczyną, to jest to znak, że najwyższy czas pozwolić sobie na zagojenie ran po poprzednim związku, na rozpoczęcie nowych znajomości i nowych relacji.

Były chłopak z którym od dawna nie utrzymujemy kontaktów może symbolizować powrót do naszego życia jakiś spraw z przeszłości, nostalgię za przeszłością, tęsknotę za prostym, nieskomplikowanym życiem.

Otrzymanie od byłego chłopaka we śnie maskotki, lub kwiatów, mówi że potrzebujemy w życiu romantyzmu.

 

Bardzo ciekawa interpretacja snu o byłym chłopaku:

 

Porzucona kobieta zachowuje się różnie.

Bardzo różnie.

Jeżeli jest temperamentna i szybciej działa niż myśli, to obleje samochód exa farbą, sponiewiera manualnie, czy też werbalnie z obelżywi w miejscu publicznym, wrzuci kompromitujące byłego zdjęcia na portal społecznościowy, czy co jej tam fantazja ułańska podpowie.
To rodzaj szybkiego rozładowania emocji, szukanie ujścia dla poczucia wielkiej, wewnętrznej krzywdy.

Zemsta na zimno podobno bardziej smakuje. Opanowana porzucona swoją zemstę zaplanuje, rozegra pięknie w czasie, nie będzie się spieszyć, co nie znaczy że nie będzie pozbawiona wyobraźni. To rodzaj wyrównania rachunków, szukanie „sprawiedliwości”.

 
A co jeżeli kobieta porzucona jest jednocześnie uduchowiona?

Mam tu na myśli ten prawdziwy, szczery rodzaj duchowości, a nie lans na oświeconą. Taka kobieta wie, że zemsta może bywa i słodka, ale pozostawi po sobie jedynie niesmak i wstręt do samej siebie. Ona pragnie wybaczyć jak najszybciej, pogodzić się z sytuacją, powrócić do swojej harmonii wewnętrznej. Czasem tak bardzo tego pragnie, że zwyczajnie żal po odejściu ukochanego wypiera.

Zgłosiła się do mnie przemiła osoba z prośbą o interpretacje snów jakie ją nękają. W jej snach pojawia się były, w różnych sytuacjach, w różnych sceneriach i nie powiązanych ze sobą obrazach sennych. Jedyne co łączy wszystkie te sny, to fakt, że zaraz później śniącą spotyka coś niemiłego.

Ona naprawdę nie miała pojęcia jak to się dzieje, że żywy i dobrze się mający człowiek pojawia się w snach zapowiadając zawsze jakieś nieszczęście.

W trakcie rozmowy okazało się, że nie do końca pozbyła się wewnętrznego żalu po rozpadzie związku. Raczej znaczną część negatywnych emocji wyparła i starała się żyć dalej.

Podświadomość przejęła więc sprawy w swoje „ręce”, i tak mściwie uczyniła z byłego zwiastuna nieszczęść wszelakich.
To chyba jedna z najbardziej niewinnych zemst z jakimi się spotkałam.

 

Śniąca sama o sobie mówi: „Nie żałuję rozstania, a z perspektywy czasu jestem mojemu byłemu za to wdzięczna…” Obecnie jest osobą szalenie szczęśliwą w nowym, pięknym związku.

 

 

 

 

 

 

Zdrada

Leave a Comment